„DZIEŃ ZAWODÓW” POŁĄCZONY Z DNIEM EDUKACJI NARODOWEJ.

Elwira Kwiatek

Celem tego dnia było zarówno świętowanie Dnia Edukacji Narodowej jak i wspieranie uczniów w procesie podejmowania świadomych decyzji edukacyjnych i zawodowych poprzez pogłębianie wiedzy na temat różnych zawodów. Wychowankowie rozwijali też swoją kreatywność oraz kształtowali umiejętność pracy w zespole. Wielu z nich wystąpiło na scenie podczas prezentacji efektów swojej pracy. Każdy zespół pracował nad wylosowanym wcześniej zawodem. Podczas uroczystości zaprezentowano scenki rodzajowe, pokazy i wystawy dotyczące następujących profesji: nauczycieli, lekarzy, malarzy, sprzedawców, strażaków, kosmetyczek, fryzjerów, projektantów mody, kucharzy, cukierników, florystów i fotografów. To oni uwiecznili wysiłek wszystkich grup, które możemy podziwiać na załączonych zdjęciach.

Występy umilała muzyka, dedykowana nauczycielom i uczniom z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas uroczystości podziękowania otrzymali przedstawiciele przedsiębiorców oraz Pani Sekretarz Gminy -Hanna Kaczmarek, za realizację wspólnych działań w ramach Doradztwa Zawodowego.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

Zobacz galerię >>>