Dzień Dziecka w naszej szkole

Weronika Dylewska, Agnieszka Ciesielska, Violetta Wróblewska

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej i niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są różne działania skierowane na integrację i wspólne spędzanie czasu na zabawie.

 

Uczniowie klas I-III ten dzień spędzili na boisku Orlik, gdzie zostały przeprowadzone rozgrywki sportowe. Były wyścigi rzędów, gra w ringo i rozgrywki w piłkę nożną, a zwycięzcami byli wszyscy Ci, którzy się dobrze bawili. Na koniec każde z dzieci otrzymało upominek niespodziankę ufundowaną przez Radę Rodziców. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia, bo jak widać na zdjęciach było to dzieciom bardzo potrzebne.