Tegoroczne kolędowanie online

Magdalena Kalemba-Borowczak

Jedną z tradycji Świąt Bożego Narodzenia jest wspólne kolędowanie. Niestety, w tym roku możemy  razem  śpiewać kolędy wyłącznie w wersji online. Uczniowie naszej szkoły tęsknią za wspólnym wykonaniem utworów związanych tematycznie z okresem świąt, tym bardziej, że szkolne jasełka są w naszej szkole kultywowaną tradycją od wielu lat.  Uczennice klasy VIc Blanka Odważna i Oliwia Kałek wzięły udział w kolędowaniu online, które zaproponowało dzieciom naszego powiatu Centrum Kultury w Wielichowie. Dziewczęta życząc Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Wam Drodzy Uczniowie zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia zaprezentowały  kolędę "Triumfy Króla Niebieskiego.

Swoje wykonanie Blanka i Oliwia dedykują panu Leszkowi Górce, śląc życzenia przede wszystkim zdrowia i szybkiego powrotu do stęsknionego szkolnego zespołu muzycznego.