Ogłoszenie

 

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Lekcje w klasach 1-8 prowadzone są według rzeczywistego planu lekcji (czyli odbywają  się wszystkie przedmioty zgodnie z planem zajęć z danego dnia),

Wychowawcy kl.I-III poinformują uczniów oraz  rodziców/opiekunów  o zasadach nauki zdalnej.

Lekcje za nieobecnych nauczycieli będą odwoływane w dzienniku elektronicznym i wówczas uczniowie mają "okienko".

Przedszkole  „Bajkowa Kraina” pracuje wg, ustalonych godzin pracy. Dowozy dzieci do przedszkola bez zmian. Ze względu na bardzo niską frekwencję dzieci zostaje odwołany kurs autobusu  o godz.15.20.  Wznawia się praca kuchni oraz możliwość spożywania posiłków.

Sekretariat szkoły czynny od 7.00-15,.00 sprawy pilne po wcześniejszym umówieniu Informacje pod numerem telefonu 515 147 540, 61/44 72 040 lub drogą mailową:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku kolejnych zmian w pracy szkoły /przedszkola będziecie Państwo informowani na bieżąco na stronie www  lub przez e-dziennik/ i przedszkole.

Dyrektor szkoły jest zobowiązany do zapewnienia zajęć opiekuńczo-wychowawczych w świetlicy szkolnej uczniom (kl.I-III), których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem i wypełnienie deklaracji.                                                                                                                        

Z poważaniem
Dyrekcja Szkoły