PASOWANIE NA UCZNIA

Agnieszka Ciesielska, Mirosława Kierzkowska 

1 października 2020 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość dla Pierwszoklasistów – Pasowanie na Ucznia.  

 

Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a także wykazali się zdobytą wiedzą.  Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie i pasowanie na uczniów, którego dokonali Pan Dyrektor Ryszard Grajek oraz Pani Dyrektor Iwona Szymańska. W ten sposób Pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Granowie.  

Ciepłe i miłe słowa skierowały do uczniów wychowawczynie: Agnieszka Ciesielska i Mirosława Kierzkowska, a następnie Dyrekcja Szkoły, życząc w szkole samych sukcesów oraz życzliwych kolegów i koleżanek.