28.finał WOŚP w Granowie za nami

Sztab WOŚP w Granowie

Jesteśmy po rozliczeniu 28. finału WOŚP w Granowie. W tym roku graliśmy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. 15 wolontariuszy spacerowało ulicami Granowa i ułatwiało wszystkim chętnym wsparcie tak szczytnego celu.

Zebraliśmy 21 661 zł i 27 groszy.

Dzięki uprzejmości współorganizatora ZSP w Granowie na sali gimnastycznej, pięknie ozdobionej przez nauczycielki  Marię Kocik i Annę Gawron – Walicę oraz grupę uczniów, zaprezentowały się grupy przedszkolne: Wiewiórki, Jeżyki i Zajączki oraz uczniowie
i absolwenci Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Granowie (grupy taneczne p. Agnieszki Ciesielskiej, solistki pod kierunkiem p. Leszka Górki, na gitarze zagrała i zaśpiewała Inez Woś oraz zeszłoroczna absolwentka Laura Kruś, uczniowie klasy VII b ze skeczem „Na szkolnym korytarzu”). Imprezę uświetniły również występy Grodziskiej Orkiestry Dętej oraz zespołu „Gustave”,   składzie Liczbex – gitara i wokal, Pigmej – klawisze, Gała – perkusja, Jurek – gitara basowa (grupa rockowa przedstawiła swój autorski repertuar).  Tradycyjnie można było zjeść pyszny bigos i zasmakować
w wyśmienitych wypiekach rodziców uczniów klasy VI e. Duże wsparcie okazali wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, prowadzili licytacje, częstowali pysznościami przygotowanymi przez rodziców.

Sponsorami tegorocznego finału,  oprócz tych, którzy chcieli zachować anonimowość, byli też : Urząd Gminy Granowo, Firma Tapmebel Państwa Kulczyńskich z Granowa, Państwo Konewkowie, Państwo Blaszkowie, Medianex Ptaszkowo Mirosława Kędziory, Grzegorz  Kwiatek, Dariusz Namirowski, Firma Sanpol, Ewa Borowczak, Krzysztof Czubek, Myjnia samochodowa „Malibu”, Irena Jurga, Grupa KARTA, Firma Kruś, Olga Szulc,  PHU IMES, Patrycja i Łukasz Skotniccy, Barbara i Grzegorz Szczepaniak, Ewa i Andrzej Osoba, Joanna i Paweł Karolczak, Marek Jóźwiak, Piekarnia Walenciak, Dobiesława i Mariusz Poznaniakowie oraz wykonawcy bigosu: Arletta Gontarska, Mariola Bartkowiak, Joanna Michalak.

Licytacje prowadzili Magdalena Kalemba – Borowczak i Marek Jóźwiak oraz wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu Zuzannna Mądroszyk i Karolina Kałek.

Pieniądze liczyli: Hanna Waszkowiak, Joanna Karolczak, Krystyna Kasperek, Elwira Kwiatek i Paweł Studzianek.

Za okazaną życzliwość i wsparcie serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że w tym roku korzystając z wiatru w żagle zebraliśmy kwotę większą niż rok temu i jeszcze lepiej się bawiliśmy.

Zobacz galerię >>>