Dzień Babci i Dziadka

Jóźwiak Agnieszka, Dylewska Weronika

Dnia 16 stycznia 2020 roku w sali gimnastycznej ZSP Granowo odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami przygotowali program artystyczny pt. „Koncert życzeń”.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. By urozmaicić czas oczekiwania na występy, Babcie oraz Dziadkowie mogli usłyszeć wyjątkowe oraz spersonalizowane życzenia, które zostały osobiście napisane przez wnuków.

Zwieńczeniem uroczystości było wspólne odśpiewanie „Sto lat” oraz poczęstowanie gości i występujących cukierkami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Naszych gości pokazały Nam, jak ważne są takie dni i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil.

Zobacz galerię >>>