Podsumowanie Akcji Dzieci Dzieciom

Joanna Karolczak

      W dniach od 25 listopada do 12 grudnia 2019 roku odbywała się Akcja Dzieci Dzieciom, której organizatorami byli uczniowie  klasy 6e wraz z wychowawczynią  p. J. Karolczak.

      Uczniowie przez ponad 2 tygodnie zbierali produkty spożywcze, które przekazali jako świąteczne dary dla dzieci z Domu Dziecka w Bninie koło Kórnika. Do zbiórki dołączyli też uczniowie klasy 5b wraz z wychowawczynią  p. A. Bielawską, którzy przygotowali ogromną paczkę słodkości dla podopiecznych domu dziecka.

      Dzięki Waszej hojności i dobremu sercu udało się zebrać około 560 produktów, a do akcji włączyło się ok. 100 uczniów naszej szkoły, za co serdecznie dziękujemy!

      Te wszystkie produkty wraz ze świątecznymi prezentami, przygotowanymi imiennie dla każdego podopiecznego domu dziecka  przez uczniów klasy 6e, zostały zawiezione dzieciom z Bnina tuż przed świętami, 20 grudnia.  W wyjeździe uczestniczyli uczniowie klasy 6e w towarzystwie wychowawczyni i niektórych mam oraz przedstawiciele uczniów klasy 5b.

Za zbiórkę darów odpowiedzialne były uczennice klasy 6e:

  • Marysia Frąckowiak
  • Kamila Bartkowiak
  • Julia Sikora                           
  • Nadia Krupa.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie dary i okazanie dobrego serca!
Pamiętajcie, dobro wraca!

      Uczniowie i uczennice klasy 6e
wraz z wychowawczynią