Pożegnanie dra Marcina Krusia

Magdalena Kalemba-Borowczak

W ostatnim dniu nauki, zanim rozeszliśmy się na upragnione Święta Bożego Narodzenia do własnych domów, uczniowie klasy Vc w imieniu wszystkich uczniów i pracowników ZSP w Granowie złożyli życzenia świąteczne i noworoczne oraz podziękowania Panu Doktorowi Marcinowi Krusiowi, który od kilku lat czuwał nad profilaktyką stanu uzębienia naszych uczniów, a także  leczył zęby  mieszkańcom Gminy Granowo.

20 grudnia 2019r. był ostatnim dniem pracy stomatologa w naszej szkole, bowiem od nowego roku rozpoczyna swą działalność we własnej, prywatnej placówce Kruś Dental Clinic w Opalenicy.

Życzyliśmy przede wszystkim zdrowia, pomyślności na nowej drodze zawodowej oraz jak najmniej kłopotliwych pacjentów.

Myślimy, że spotkamy się z Panem Doktorem nie tylko w gabinecie dentystycznym.