Otwarcie nowej pracowni komputerowej

Magdalena Kalemba-Borowczak

Honorowym gościem uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20 była Pani Krystyna Hamrol - przedstawicielka Firmy Stareboom Hamrol sp. z o. o., która ufundowała uczniom naszej szkoły 27 stanowisk komputerowych  wraz z urządzeniami peryferyjnymi, umożliwiających  rozwijanie uczniowskich kompetencji cyfrowych. Nieustanny postęp cyfryzacji oraz rozpowszechnianie,  popularyzowanie techniki cyfrowej w szkole jest wymogiem dzisiejszej edukacji i wymaga wprowadzania na szeroką skalę nowoczesnej infrastruktury elektronicznej.

Dzięki pomocy Firmy Hamrol nasi uczniowie mogą uczyć się i pracować na sprzęcie zapewniającym im odpowiednie miejsce wśród "cyfrowych tubylców".

Dziękujemy bardzo za wyposażenie naszej pracowni komputerowej w  nowoczesny sprzęt IT.