Festyn Integracyjny w Stęszewie

Monika Figlarz, Bogunia Miś, Marcin Kubel

Każde dziecko, duże i małe, lubi zabawę i czas spędzony na świeżym powietrzu, a 30 maja 2019r. uczniowie naszej szkoły mogli mieć jedno i drugie! Podczas festynu w Zespole Szkół Specjalnych w Stęszewie mogli do woli bawić się na dmuchawcach, przejechać się na koni i osiołku, zaprzyjaźnić z psem terapeutą oraz wziąć udział w warsztatach dekorowania ciasteczek.

Na uczniów czekało również spotkanie ze strażakami połączone z nauką udzielania pierwszej pomocy. Można też było wziąć udział w zabawach i grach sportowych. Było malowanie twarzy i puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Po takich atrakcjach na wszystkich czekał grill, słodka kawiarenka z pysznymi wypiekami i owocami oraz swojska pajda chleba ze smalcem i ogórkiem. Jednak najważniejsze było wspólne spotkanie i możliwość spędzenia czasu razem, bo nic tak nie łączy jak uśmiech i rozmowa między przyjaciółmi!