Konkurs plastyczny bezpiecznie na lodzie.

Mirosława Kierzkowska, Grażyna Urbańska, Marcin Kubel

Zimowa aura jest już wspomnieniem. Jednakże bezpieczeństwo dzieci jest bardzo ważnym aspektem. W związku z tym faktem po pokazie ratownictwa na lodzie został ogłoszony konkurs na pracę plastyczną dotyczącą tej tematyki. Organizatorem jego była Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim. Ilość prac które wykonali uczniowie naszej szkoły przeszła wszelkie oczekiwania.

W związku z tym faktem komisja konkursowa złożona z zawodowych strażaków pod przewodnictwem mł. bryg. mgr inż. Krzysztofa Wojtaszewskiego miała nie małe wyzwanie. Po długiej naradzie i burzliwej dyskusji udało się wyłonić trzech zwycięzców:

- Laura Pawlik kl IIA

- Agata Nowak kl IIA

- Michasia Marcinkowska kl

Uroczyste wręczenie nagród dokonał Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wlkp. Krzysztof Wojtaszewski.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą.