Relacja z turnieju Tymbark

11 kwietnia reprezentacja Gminy Granowa w skład, której wchodzili uczniowie ze szkół podstawowych w Bielawach i Granowie, w tym zawodników UKS Orzeł Granowo, mieli przyjemność reprezentować, jako mistrzowie powiatu grodziskiego w kategorii U10, drużynę na finałach wojewódzkich turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku". Niewątpliwie jest to jeden z większych naszych sukcesów, który zdecydowanie napawa nas do dumy. Zawodnicy mieli świadomość, że jadą tam pokazać się z jak najlepszej strony.
Pomimo rangi tego wydarzenia, naszym celem była tylko i wyłącznie dobra gra, zaangażowanie oraz radość z gry w piłkę nożną. 
 
Do wejścia do finałowej fazy turnieju zabrakło bardzo niewiele. W decydującym meczu mimo prowadzenia 3-0 musieliśmy uznać wyższość rywala, który ostatecznie wygrał 3-5.
W meczu o honor już do końca chłopcy pokazali swoją klasę i zwyciężyli na pocieszenie 3-1. 
 
Ostatecznie turniej kończymy na 3 miejscu w grupie co i tak uważamy za niebywały sukces dla nas. Z tych rozgrywek wracamy zdecydowanie z tarczą. 
 
Za rok kolejna edycja tego turnieju i bogatsi o tegoroczne doświadczenia, weźmiemy w nim udział walcząc o jak najwyższe cele.
 
Brawo drużyna!!!
Jesteśmy z was dumni!!!
=