Turniej halowy

W niedzielę Nasza najstarsza grupa trenująca wzięła udział w pierwszym w tym sezonie turnieju halowym piłki nożnej w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Turniej rozpoczęliśmy do remisu z pierwszą drużyną Dyskobolii Grodzisk, co było dla wielu pozytywnym zaskoczeniem, a dla drużyny dobrym bodźcem na kolejne mecze turnieju. Ostatecznie NIE PRZEGRYWAJĄC ŻADNEGO spotkania udało się nam zająć III miejsce w całym turnieju! Nareszcie wysiłek włożony na treningu zaprocentował sukcesem na boisku. Bardzo cieszy brak przegranej w każdym z meczy, a w szczególności remis 0-0 ze zwycięzcą turnieju Red Box Suchy Las, który obok nas również nie przegrał żadnego z meczy. Kolejnym i najbardziej emocjonującym spotkaniem był mecz bezpośrednio decydujący o 3 miejscu z drugą drużyną Dyskobolii. Choć to gospodarze prowadzili 0-1 ostatecznie to my mogliśmy się cieszyć z sukcesu po wygranej 3-1.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi. A kibicom dziękuje za wsparcie i wspaniały doping drużyny.