Plan treningów w sezonie 2017/18

Drodzy zawodnicy!
 
Z wielką ochotą i pełni energii wracamy do treningów w nowym sezonie 2017/2018!
 
Będzie to sezon wielu zmian i nowości. Od teraz trenujemy w 3 kategoriach wiekowych:
- MŁODZIK D2 - roczniki 2006 do 2008
- ORLIKI E2 - roczniki od 2008 do 2010
- ŻAKI F2 - roczniki od 2010
 
Wszystkie zespoły będą reprezentować dumnie nasze barwy w rozgrywkach wojewódzkich. Młodziki w III lidze WZPN, a drużyna Żaków planowo w RAFiK lidze w Przeźmierowie. Najtrudniejsze ale i najszlachetniejsze zadanie czeka drużynę Orlików, która będzie walczyć i udowadniać swoją siłę w II lidze WZPN, grając z wieloma utalentowanymi zespołami z całej Wielkopolski.
 
Od tego roku nie ma już z nami drużyny Trampkarzy :(. Byli oni z nami od samego początku istnienia Klubu stąd też rozstanie bolało jeszcze bardziej. Życzymy wszystkim tym zawodnikom dalszych sukcesów w sporcie i w życiu.
 
Talent kilku naszych zawodników został zauważony przez innych trenerów stąd też otrzymali możliwość dalszego rozwoju. Michał Fornalik został piłkarzem Warty Poznań, Kuba Przywecki SPN Szamotuły. Kilku innych zawodników przechodzi właśnie testy w Dyskobolii Grodzisk Wlkp. Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów.
 
Chyba najważniejszą zmianą "in plus" jest zwiększona liczba treningów w tygodniu. Planowo mają to być 3 treningi tygodniowo dla Młodzików i Orlików (2 treningi piłkarskie + trening motoryczny oraz taktyczny). Żaki będą trenować 2 razy w tygodniu (trening piłkarski - wszechstronny).
 
Oczywiście nie zabraknie również indywidualnych treningów dla bramkarzy.
 
Wszyscy trenerzy wierzą, że ten sezon przyniesie pasmo samych sukcesów.
 
Do zobaczenia na boisku!
 
UKS Orzeł Granowo!