ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016/2017

Nie można żyć ciągle na wysokich obrotach bez regeneracji sił. Nasz czas na regeneracje właśnie nadszedł wraz z końcem sezonu 2016/2017.

Był to kolejny sezon bogaty w niezliczone pozytywne doświadczenia, pełen rozegranych meczów i strzelonych goli. Z największych jego sukcesów należy wyliczyć 1 miejsce rocznika 2003 na turnieju Wejher Cup w Wejherowie w grupie Ekstraklasy, a także 3 miejsce w drugiej lidze Żaków F1 rocznik 2008 gdzie udało się drużynie "Orzełków" postawić samemu Lechowi Poznań (remis 2-2 w Granowie).

 Jest to również czas pożegnań. Michał Fornalik odchodzi do Warty Poznań, Kuba Przywecki będzie grać w Spracie Szamotuły. Wszyscy życzą chłopakom udanych zagrań i udanej pogoni za marzeniami. Obyśmy kiedyś spotkali się. np. na szczeblu reprezentacyjnym :)

Oczywiście ogólne sukcesy drużyn i Klubu są ważnej, jednak równie ważne są te sukcesy drobne, indywidualne. Jeżeli jakiś zawodnik poprawił swoje umiejętności w ciągu roku, nauczył się nowych zwodów, zagrań, strzałów, jest szybszy lub mocniejszy to jest OGROMNY sukces. Te z pozoru małe, skromne wyczyny tworzą drużynę, która jest w stanie osiągać wielkie cele.

Okiem trenera widzę, że większość z nas poczyniła większe lub mniejsze postępy, co jest oznaką odpowiednio włożonej pracy na treningu. To bardzo cieszy. Mam nadzieje i życzę tego wszystkim naszym zawodnikom z całego serca, że po naładowaniu przez wakacje akumulatorów, że wasz rozwój nie zostanie zahamowany, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej przyśpieszy.

Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w życie UKS Orzeł Granowo, które to dzięki swojej dobroci pomagają w sprawnym funkcjonowaniu naszej, już niemałej, społeczności.

Już nie mogę się doczekać, gdy spotkamy się ponownie, opaleni i wypoczęci po wakacjach :)