Rozgrywki RAFiK Ligi Orlika

Zakończyły się rozgrywki RAFiK Ligi Orlika, które przez 4 weekendy odbywały się w Dusznikach.

Nasz zespół Orlików dzielnie walczył w tych rozgrywkach. Zadanie niezwykle trudne, gdyż zespoły uczestniczące w lidze prezentowały równy i wysoki poziom sportowy. Ostatecznie udało nam się zająć 5 miejsce! Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Jakub Śledź, który w 3 kolejce spotkań zdobył fenomenalną bramkę technicznym uderzeniem z blisko połowy boiska. Wszyscy nasi zawodnicy dzielnie się spisywali. Nie zawsze mecze odbywały się po naszej myśli, ale najważniejsze jest to, że chłopaki walczyły do końca. Cieszy również poprawa stylu naszej gry w stosunku do pierwszych spotkań.

RAFiK Liga była niezwykłą okazją do przygotowania się do nadchodzących wielkimi krokami rozgrywek ligi WZPN. Mamy nadzieję, że i w tych rozgrywkach będziemy się cieszyć ze zwycięstw UKS Orzeł Granowo!