Wizyta w Firmie „Opony Express” p. Mirosława Pocztowego.

Elwira Kwiatek

Dnia 8.10.2021r. grupa uczniów zainteresowana zawodem mechanika pojazdów samochodowych odwiedziła zakład „Opony Express” w Granowie. Na miejscu powitał młodych ludzi szef firmy ze swoimi pracownikami. Pokazali oni młodzieży jak wygląda wymiana opon, prostowanie felg, ustawianie zbieżności kół w samochodzie i wiele innych zagadnień związanych z naprawą samochodu. Zapoznali również z urządzeniami stosowanymi obecnie w tego typu zakładzie. Troje naszych uczniów zgłosiło już swoją gotowość odbywania praktyk u p. Mirosława. Zastąpią oni dwóch starszych kolegów, absolwentów naszej szkoły, którzy w tym roku szkolnym kończą swoją edukację w tym miejscu.

Firmie „Opony Express” dziękujemy za współpracę, poświęcony czas, cenne informacje i upominki!!!