Udział Samorządu Szkolnego w Ogólnopolskim Projekcie "Ślemy sobie życzenia".

Magdalena Kalemba-Borowczak

Samorząd Szkolny w czasie przedświątecznych przygotowań wziął udział w Ogólnopolskim Projekcie " Ślemy sobie życzenia" polegającym na przesyłaniu sobie życzeń w sposób tradycyjny, za pomocą kartek świątecznych. Członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły samodzielnie wykonali kartki świąteczne, a wspomogła nas także klasa VII b, której bardzo dziękujemy. Wysłaliśmy kartki do 20 Samorządów Szkolnych z całej Polski i tyle tez życzeń świątecznych dla całej naszej społeczności uczniowskiej, nauczycieli i pracowników SP w Granowie otrzymaliśmy. Dziękujemy: Samorządom Szkolnym SP w Komorowie, SP w Klęczanach, SP nr 77 w Poznaniu, SP w Górznie, SP nr 6 w Krośnie, PSP nr 12 w Kędzierzynie Koźlu, SP w Rutkach Kossakach , PSP w Śremie, SP nr 17 w Płocku, PSP w Baryczy, SP w Ruszkowie, SP w Lubanowie, SP w Tucznie, SP w Szwelicach.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wymiana kartek między społecznościami szkolnymi z całej Polski.