Komunikat Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Granowie

Kinga Burmistrzak

Informujemy, że od dnia 9.11.2020r. Biblioteka Szkolna pracuje w trybie stacjonarnym we wtorki, środy oraz piątki w godzinach od 7:50 do 13:15, natomiast w poniedziałki i czwartki w trybie zdalnym.

Dodatkowo codziennie przed wejściem głównym do budynku szkoły, od ulicy Konstytucji 3 Maja, będzie znajdował się pojemnik na zwrot książek. Zwracaną książkę należy umieścić w pojemniku z dołączoną karteczką, na której powinny znajdować się następujące dane: imię i nazwisko ucznia, klasa oraz data zwrotu.

W przypadku wszelkich wątpliwości proszę o kontakt przez e-dziennik lub wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Istnieje również możliwość kontaktu przez aplikację Teams.