Ogłoszenia

KONKURS "MY CHRISTMAS CARD"

ZDJĘCIA

We wtorek 7 grudnia szkołę i przedszkole odwiedzą fotografowie. Uczniowie otrzymali od wychowawców oferty wraz z cennikiem, dla nieobecnych - niżej znajdują się plakaty oraz cennik.

Czytaj więcej...

Program dla szkół

Czytaj "Program dla szkół"

 

Zabawa Andrzejkowa

Biała sobota

Dentobus - informacja

Informuję, że w roku szkolnym 2021/2022 kontynuujemy współpracę z „Dentobusem” w ramach ministerialnego projektu. Poniżej zamieszczam opis usługi, skierowanej dla uczniów naszej szkoły oraz link do formularza zgody. Proszę Rodziców, aby zapoznali się z jego treścią i zachęcam do zapisywania uczniów na bezpłatne przeglądy oraz leczenie dentystyczne.

Wypełnione i podpisane zgody należy dostarczać bezpośrednio do sekretariatu szkolnego.

Dyrektor ZSP w Granowie mgr Ryszard Grajek

Czytaj więcej...

Zajęcia wspomagające

DRODZY UCZNIOWIE,

W okresie od 2 września do 22 grudnia 2021r. w szkole planowane jest zorganizowanie zajęć wspomagających z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego, w których mogą uczestniczyć chętni uczniowie klas IV – VIII. Wystarczy – do dnia 1 września - dostarczyć do sekretariatu szkolnego wypełnioną deklarację uczestnictwa zamieszczoną poniżej (osobiście lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zachęcamy do udziału w zajęciach.

DEKLARACJA >>>

Obiady

Dobry Start

Konkurs "WIELKOPOLSKA SŁOWEM I OBRAZEM MALOWANA"

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Czytaj informacje >>>

 

Zapisy uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Granowie

O g ł o s z e n i e

 

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego
w Granowie ogłasza zapisy uczniów do klasy I
Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich
w Granowie
na rok szkolny 2021/2022

 

Wnioski można odbierać w sekretariacie ZSP w Granowie lub pobrać ze strony internetowej www.zspgranowo.pl od 08.02.2021r.

Wniosek do pobrania TUTAJ

Wnioski o przyjęcie uczniów należy składać w sekretariacie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Granowie do dnia 26 lutego 2021r.

Listy dot. przyjęcia dzieci będą dostępne w budynku szkoły w Granowie
oraz na szkolnej stronie internetowej www.zspgranowo.pl w dniu 08.03.2021r.

Składanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej dotyczy także dzieci obecnie uczęszczających do Przedszkola "Bajkowa Kraina", urodzonych w roku 2014

Dyrektor
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Granowie
mgr Ryszard Grajek

Aneks nr 1 do Zarządzenia Nr 11 z dnia 31.08.2020r.

Aneks nr 1 do Zarządzenia Nr 11 z dnia 31.08.2020r.

 W części „Organizacja zajęć w szkole” punkt 2 otrzymuje brzmienie:

2. Zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i pracownicy szkoły mają obowiązek zakrywać usta i nos podczas przebywania w przestrzeni wspólnej szkoły – na korytarzach, w szatniach, w pokoju nauczycielskim, na boiskach szkolnych. Nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa w salach lekcyjnych, stołówce szkolnej. W miarę możliwości rekomenduje się zachowywanie dystansu między osobami przebywającymi na terenie szkoły, szczególnie w miejscach wspólnych i ograniczenia gromadzenia się uczniów na terenie szkoły.