Ogłoszenia

Komunikat

Informuję, że planowane na sobotę zawody sportowe w Wielichowie (26.09.2020) dla uczniów szkół podstawowych zostały odwołane. Oznacza to, że planowany wyjazd uczniów naszej szkoły na wyżej wymienione zawody nie odbędzie się.

Dyrektor ZSP w Granowie
mgr Ryszard Grajek

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Noc Zawodowców to inicjatywa, która od 3 lat gości w Wielkopolsce i z entuzjazmem wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach i pracodawców, będąc jednym z najważniejszych wydarzeń Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru.

Czytaj więcej...

GMINNY OŚRODEK KULTURY W GRANOWIE ZAPRASZA!!!

Drodzy Rodzice !!!

Jeżeli chcecie, aby wasze dzieci rozwijały swoje umiejętności manualne, rozwijały myślenie techniczne i choć na chwilę rozstały się ze swymi komórkami - skorzystajcie z naszej oferty !!!

Proponujemy bezpłatne zajęcia z modelarstwa prowadzone przez wykwalifikowanego Instruktora. Utworzone będą dwie grupy: dla dzieci młodszych (kl. I-III) i starszych (kl. IV-VIII). Spotkania odbywają się w każdą środę w GOK-u w Granowie (pałac) o godz. 16.00.

Spotkanie organizacyjne 23 września godz. 15.30

Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia dzieci do obiadu

Uwaga rodzice uczniów SP w Granowie.

Zgłoszenia dzieci do obiadu należy dokonać do dnia 02.09.2020r. pod numerem Tel. 517164698
lub sms w godzinach od 7-14.

Stawka za obiad dwudaniowy wynosi 5.20zł

Intendent

Krystyna Tulińska.

Deklaracja wyboru zajęć świetlicowych

Deklaracja zajęć świetlicowych w roku szkolnym 2020/21

Informacja

Nowe zasady obsługi bezpośredniej w urzędzie skarbowym w Grodzisku Wielkopolskim.

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

• Od 3 sierpnia w Urzędzie Skarbowym w Grodzisku Wielkopolskim wprowadzony zostanie nowy model obsługi bezpośredniej podatników.

• Sprawę podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie można załatwić wyłącznie po wcześniejszym zarezerwowaniu planowanej wizyty.

• Zmiany zostają wprowadzone w celu zapewnienia podatnikom jeszcze większego bezpieczeństwa oraz komfortu podczas załatwiania spraw.

 

Nowy model obsługi od 20 lipca ruszy pilotażowo w czterech urzędach skarbowych naszego województwa: w Koninie, Lesznie, Pile oraz Wrześni. Od 3 sierpnia uruchomiony zostanie w kolejnych urzędach. Wizytę rezerwować będzie można od 21 lipca. Najprościej zrobić to przez Internet. Wystarczy wejść na www.wielkopolskie.kas.gov.pl i kliknąć w baner „Wizyta w urzędzie skarbowym – umów". Na wizytę można umówić się także telefonicznie (kontaktując się ze swoim urzędem skarbowym) lub osobiście podczas wizyty w urzędzie w punkcie rezerwacji wizyt.

Możliwość elektronicznej rezerwacji wizyty jest sprawdzonym rozwiązaniem już w wielu instytucjach. Teraz wprowadza je również administracja skarbowa. Wprowadzenie zasady, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługiwani są wyłącznie klienci umówieni, to większy komfort dla samych klientów, którzy z wyprzedzeniem będą mogli zaplanować załatwienie swoich spraw podatkowych. Ograniczenie liczby osób równocześnie przebywających w urzędzie, to również większe bezpieczeństwo podatników.

Czytaj więcej...

Kangur 2020

Wyniki pozostałych uczniów TUTAJ

Komunikat - zakończenie roku szkolnego 2019/20


Kominikat

Konkurs "Mam talent"

A.Jóźwiak,W.Dylewska

„ You can sing-challange…” – konkurs

Olga Szulc

Komunikat

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW DZIECI SZKOLNYCH

Ze względów oczywistych planowany na dzień 21.05.2020r. dyżur dla Rodziców w tradycyjny
sposób nie odbędzie się. Nauczyciele zapraszają na wirtualny dyżur poprzez konta uczniów
na Microsoft Teams – czwartek 21.05.2020r, godz. 17:00 – 18:00

mgr Ryszard Grajek
Dyrektor ZSP w Granowie

Komunikat

Szanowni Rodzice,

1. Informuję, że z dniem 19 maja 2020r. wznawiamy działalność Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Granowie. Osoby, które jeszcze nie dokonały zgłoszenia, a chciałyby powierzyć swoje pociechy pod naszą opiekę proszone są o kontakt najpóźniej do poniedziałku 18 maja 2020r. do godz. 10:00

2. W związku ze zmianą przepisów związanych z nauczaniem zdalnym w klasach 1-3 Szkoły Podstawowej, Rodziców zainteresowanych zapewnieniem opieki dzieciom w szkole, prosimy o dokonywanie zgłoszeń za pomocą formularza dostępnego TUTAJ.

3. Rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych proszę o zapoznanie się z wymogami określonymi przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi warunków sanitarno-higienicznych.

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-otwarcie-przedszkoli

mgr Ryszard Grajek
Dyrektor ZSP w Granowie

Komunikat

Komunikat!

Szanowni Rodzice,

W związku z niewielką liczbą zgłoszeń zostaje wydłużony termin składania wniosków dotyczących zapewnienia opieki przedszkolnej.

Proszę o zgłaszanie się rodziców, którzy nie są w stanie samodzielnie zapewnić opieki swoim pociechom, mailem pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą formularza dostępnego TUTAJ

Maila należy wysłać najpóźniej do czwartku, 7 maja 2020 r., do godziny 12:00

Dowóz dzieci będzie odbywać się we własnym zakresie.

 

W piątek, 8 maja 2020r. zostaną Państwu przekazane za pośrednictwem strony internetowej dalsze informacje dotyczące zasad prowadzenia opieki oraz funkcjonowania przedszkola.

_______________________________________________________________________________________________________________

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące pobytu dzieci w przedszkolu i organizacji opieki, zgodne z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

1. Liczebność grupy przedszkolnej może liczyć do 12 dzieci w zależności od wielkości sali.

2. Rodzice zgłaszają dziecko do udziału w zajęciach w przedszkolu minimum 2 dni robocze przed skorzystaniem z opieki przedszkolnej.

3. W pierwszej kolejności z przedszkola mogą korzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dziećmi w domu.

4. W przypadku zgłoszenia przez rodziców większej ilości dzieci, niż liczba określona jako bezpieczna przez dyrektora przedszkola, pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci, których rodzice są pracownikami ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Jeżeli liczba dzieci nadal będzie przekraczała bezpieczną ilość dzieci przebywających w placówce, to dzieci przyjmowane będą do przedszkoli rotacyjnie z tygodniowym czasem pobytu w przedszkolu.

5. Do przedszkola przyjmowane są tylko dzieci zdrowe.

6. Nie można przyjąć do przedszkola dzieci w przypadku, gdy w domu w którym mieszka dziecko, przebywają osoby na kwarantannie lub izolacji.

7. Rodzice przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola nie wchodzą do budynku przedszkola.

8. Dzieci nie mogą przynosić do przedszkola swoich zabawek i przedmiotów osobistych (m.in.: ręczników do rąk, szczoteczek do zębów, maskotek).

9. Dzieci i pracownicy przebywający na terenie przedszkola nie muszą zasłaniać ust i nosa.

10. Z sal w których przebywają dzieci zostaną usunięte wszystkie zabawki których nie można poddać dezynfekcji.

11. Zostaną zapewnione odpowiednie warunki higieniczne – dezynfekcja powierzchni, zabawek, klamek, toalet.

12. Dzieci mogą korzystać z placów zabaw podczas przebywania w przedszkolu pod opieką nauczycieli, tylko w przypadku regularnej dezynfekcji placów zabaw. Na placu zabaw powinna przebywać nie więcej niż jedna grupa dzieci.

13. W przypadku podejrzenia zakażenia u dziecka lub pracownika placówki, dyrektor przedszkola niezwłocznie informuje o tym organ prowadzący.

 

mgr Ryszard Grajek
Dyrektor ZSP w Granowie

KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice,

Organ prowadzący jakim jest Gmina Granowo chce rozważyć możliwość uruchomienia od 6 maja 2020r. opiekuńczej działalności przedszkoli (tylko dla rodziców, którzy pracują).

W związku z tym proszę o zgłaszanie się pracujących rodziców, którzy nie są w stanie samodzielnie zapewnić opieki swoim pociechom, mailem pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą formularza dostępnego TUTAJ

Maila należy wysłać najpóźniej do poniedziałku, 4 maja 2020 r., do godziny 10:00

Dowóz dzieci będzie odbywać się we własnym zakresie.

W najbliższym czasie zostaną Państwu za pośrednictwem strony internetowej przekazane dalsze informacje dotyczące zasad prowadzenia opieki oraz funkcjonowania placówki.

 

mgr Ryszard Grajek
Dyrektor ZSP w Granowie