Spotkania bożonarodzeniowe

Magdalena Leonarska

"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich

Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski"

      Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.

     Podczas przygotowanych spotkań bożonarodzeniowych w każdej grupie przedszkolnej było szczególnie ciepło, radośnie i świątecznie. Przedszkolacy z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały wykonały część artystyczną o tematyce bożonarodzeniowej, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń. Wierszem i piosenką wprowadziły magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, przypominając o tym, co najważniejsze – by mieć dobre serce…